Şarap Fiyatları 2018

Şarap Fiyatları 2018

Şarap Fiyatları 2018 Güncel Listesi

 

2018 Şarap Fiyatları, editörlerimiz tarafından siz şarapsever değerli okuyucu ve takipçilerimiz için detaylı bir şekilde araştırılarak liste haline getirildi. Hangi şarap kaç TL (lira), fiyatı ne kadar, en ucuz kırmızı ve beyaz şarap fiyatı, kavaklıdere, doluca, buzbağ gibi markalar ile öküzgözü, boğazkere gibi sık sorulan ürünlerin fiyatları hakkında en son ve en güncel listeyi yine sitemizde bulacaksınız. Fiyat listemize geçmeden önce şu hususa dikkatlerinizi çekmek istiyoruz. Listemizde belirtilen fiyatlar tavsiye edilen şarap satış fiyatlarıdır. Bulunduğunuz şehir ve alışveriş yaptığınız Migros, Tekel büfe vb. yerlere göre bu fiyatlarda az da olsa artış ve azalış türünde oynamalar gözlenebilir. Şimdi dilerseniz hazırladığımız Şarap Fiyat Listesi‘ne hep birlikte göz atalım. Listemizde 30 TL’ye de şarap bulabiliyorken 300 TL’ye de şarap bulabileceksiniz. Hatta değeri binlerce lirayı bulan şaraplarda var. Şarabın değeri, siz de biliyorsunuz ki, uygun koşullarda mahzenlerde yıllarca saklanmış olmasından gelmektedir.

 

Son Güncelleme: Ocak 2018 

 

Ortalama fiyatlardır. Temmuz 2018’e dek içki fiyatlarına bir zam beklenmemektedir.

 

Kavaklıdere Şarap Fiyatları

 750 ml’lik Kavaklıdere Prestige Narince Fiyatı  Beyaz   115,00 TL 
 750 ml’lik Kavaklıdere Pendore Syrah Fiyatı Kırmızı  146,00 TL
 750 ml’lik Kavaklıdere Prestige Kalecik Karası Fiyatı  Kırmızı  115,00 TL 
 750 ml’lik Kavaklıdere Prestige Öküzgözü Fiyatı Kırmızı  115,00 TL
 750 ml’lik Kavaklıdere Prestige Boğazkere Fiyatı  Kırmızı   115,00 TL 
 750 ml’lik Kavaklıdere Egeo Sauvignon Blanc Fiyatı Beyaz  70,00 TL
 750 ml’lik Kavaklıdere Selection Narince Fiyatı Beyaz  65,00 TL 
 750 ml’lik Kavaklıdere Selection Öküzgözü Fiyatı  Kırmızı   85,00 TL
 750 ml’lik Kavaklıdere Selection Boğazkere Fiyatı  Kırmızı   85,00 TL 
 750 ml’lik Kavaklıdere Ancyra Narince Fiyatı Beyaz  50,00 TL
 750 ml’lik Kavaklıdere Ancyra Blush Fiyatı  Roze     50,00 TL 
 750 ml’lik Kavaklıdere Ancyra Öküzgözü Fiyatı  Kırmızı   50,00 TL
 750 ml’lik Kavaklıdere Çankaya Fiyatı   Beyaz  50,00 TL 
 750 ml’lik Kavaklıdere Lal Fiyatı Roze  50,00 TL
 750 ml’lik Kavaklıdere Yakut Fiyatı    Kırmızı    50,00 TL 
 750 ml’lik Kavaklıdere Angora Fiyatı   Beyaz/Kırmızı  38,00 TL

 

Corvus Şarap Fiyatları

 750 ml’lik Corvus Cruturk Şarap Fiyatı Kırmızı  300,00 TL 
 750 ml’lik Corvus Corpus Şarap Fiyatı Kırmızı  230,00 TL
 750 ml’lik Corvus Blend No.4 Şarap Fiyatı Kırmızı  120,00 TL 
 750 ml’lik Corvus Malbec Şarap Fiyatı Kırmızı  115,00 TL
 750 ml’lik Corvus Cabernet Sauvignon Şarap Fiyatı   Kırmızı    110,00 TL 
 750 ml’lik Corvus Merlot Şarap Fiyatı  Kırmızı   105,00 TL
 750 ml’lik Corvus Öküzgözü-Boğazkere Şarap Fiyatı Kırmızı  105,00 TL 
 750 ml’lik Corvus  Zeleia (Vasilaki) Şarap Fiyatı  Beyaz     72,50 TL
 750 ml’lik Corvus  Teneia (Çavuş) Şarap Fiyatı Beyaz   62,50 TL 

 

Doluca Şarap Fiyatları

 750 ml’lik Villa Doluca  Şarap Fiyatı Kırmızı  55,00 TL 
 750 ml’lik Özel KAV Doluca Şarap Fiyatı Beyaz   60,00 TL
 750 ml’lik Doluca Safir Şarap Fiyatı Beyaz   55,00 TL 
 750 ml’lik Doluca Antik Şarap Fiyatı Beyaz   55,00 TL

 

Buzbağ Şarap Fiyatları

 750 ml’lik Buzbağ Şarap Fiyatı Kırmızı  60,00 TL 
 750 ml’lik Buzbağ Klasik Şarap Fiyatı Kırmızı  55,00 TL
 750 ml’lik Buzbağ Şarap Fiyatı Beyaz   38,00 TL 

 

Ucuz Şarap Fiyatları

 750 ml’lik Pamukkale Senfoni Şarap Fiyatı  27,00 TL 
 750 ml’lik Gülor Kırmızı Şarap Fiyatı  27,00 TL
 750 ml’lik Sava Şarap Fiyatı  22,00 TL 
 750 ml’lik Beyzade Şarap Fiyatı  20,00 TL
 750 ml’lik Tılsım Şarap Fiyatı  27,00 TL 

 

Tüm Alkol Fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız

Şarap Alkol Oranı ve Kalorisi öğrenmek için tıklayınız

2018 Yılı ŞAMPANYA FİYATLARI | Zamlı ve Güncel halini öğrenmek için tıklayınız.

2018 Yılı LİKÖR FİYATLARI | Zamlı ve Güncel halini öğrenmek için tıklayınız.

2018 Yılı RAKI FİYATLARI | Zamlı ve Güncel halini öğrenmek için tıklayınız.

Önemli Not: İçki sağlığa zararlıdır. Lütfen sağlığınızı düşünerek alkollü ürünlerden uzak durunuz.


Şarap Fiyatları 2018 (28 Yorum)

 1. Tad duygusu herkes için farklı. Bazıları odun yese, içse anlamaz, kimileri de en ufak bir tad çeşitliliğinin farkına varabilir. Bu doğuştan. Dilinizin yapısından gelir.

  Bunları şunun için söylüyorum; oluşmuş şarap kültürüne ve önerilerine karşı çıkmadan önce, tad duyunuzun “yeteneğini” ölçün. Basit metodları var. Ve zaten, eğer tad konusunda yeteneğiniz varsa, kesinlikle bilirsiniz. Diğer hepimiz tad “odunu”yuz, çok fazla hava atmamamız lazım.

  Ben bu 1453 yılı şarabına takıldım. Emininim inanacak 3-5 kişi bulunur…

 2. Şarap bir kültürdür; ama daha çok ilgi alanı ve damak tadı ile alakalıdır. Elitlikle bağlantı kurulması çok saçma ve komik… Binlerce yıldır kolaylıkla üretilebilen ve ilkel dönemlerde bile içilmiş bir içecek… Binlerce yıl önce pis kokulu, köle kıvamında, elitlikten ışık yılı uzaklıkta denizcilerin bile içtiği bir içecek… Sadece Türkiye’de pahalı ve farklı markalara ulaşım zor… Sanırım bu da bu içeceği içenlerin kendileri aptalca elit hissetmelerini sağlıyor… Kiminin viski, kiminin vodka, kiminin likör, kiminin alkolsüz kokteyl, kiminin çay, kiminin de kahve kültürü gelişmiştir. Yani tamamen ilgi alanı, ülke kültürü ve damak zevkine göre değişen bir detay… Dünyanın bir çok popüler ülkesinde bulundum, çok kaliteli ve kalitesiz şarplar içtim. Bu konuda yurtdışında küçük bir eğitim aldım ve kitaplar okudum… Vardığım sonuç ise, başkalarının uydurduğu kalıplara sığınmamanız ve kendi damak tadınızı keşfetmeniz.. Kırmızı etin yanında beyaz şarap olmaz, ya da balığın yanında illa da beyaz şarap gider gibi basma kalıpların çoğu eksik bilgi… Şarabın türüne göre etin yanında rose, beyaz veya kırmızı da içilir… Keyif aldığınız, mutlu olduğunuz ve dengeyi bozmadığınız sürece, kalıplara sıkışmış, sonradan görme ve sonradan gurmeleri takmayın derim… Her konuda kültürlerarası olmak zaten imkansız, herkes ilgi alanları doğrultusunda bilgiye sahip olur… Kimi gezegenleri bilir, kimi kimyayı, kimi şiirden anlar, kimi resimden, kimi Uzak doğu mutfağından, kimi Orta doğu mutfağından.. Bazıları Fransız şarapları konusunda uzmandır, bazıları İtalyan, kimi de Rakı konusunda uzman…

  Bir de içtiğin alkol seni elit yapmaz ama yaptığın yorum seni varoş ve basma kalıp bir aptal yapar 😉

 3. bu Fulya eskiden de böyleydi; yok “o peynirle o şarap gitmez”, yok efendim “bunu iyi yıllandırmamışlar”, yok neymiş “bu şarabın üzümünün hasadı bu tarihte yapılmaz” falan derken ömrümü yedi, ayrıldık sonra. vedat milor ile çıksam bu kadar başım ağrımazdı valla. şimdi evde hangi üzümden bile yapıldığını bilmediğim 23 liralık şarabım ve yanında Fulya’nın asla onaylamayacağı tuzlu fıstığımla huzurlu bir hayat sürüyorum.

 4. Tuvaletteki şarap fiyatı bakarken bir an kendimi Türk dizilerinin içinde buldum Fulya diye birisi var herkes ona yürümüş 🙂
  Altı üstü bir kadeh şarap içmek için fiyat listesini kontrol ederken tam yarım saat oldu ve bacaklarım uyuştu 🙂

 5. İnsanların hatalarını en basit yazım hatalarını yüzüne vurup kendinizi yüceltmeye çalışmak aptal egonuzu tatmin etmek zavallısınız cidden 😀

 6. Birader bırakın nasıl yazıyorsa yazsın insanlara karışıp bilmişlik yapıp aptal egonuzu tatmin edicek kadar zavalla mısınız?

 7. Müslümanım arada alkol içerim sen mi sorgulayacaksın . Yazım hatası falan varmış yok ayrı yazılırmış sen ayrı yaz ayrılığa içtik enik anlamadın anlamazsında bırak sen git bildiğini yap bırak bizde bildiğimizi yapalım.

 8. Kaliteli şarap yıllandıkça güzelleşir küp öküzgözü kavaklıdere türleri kısacası ucuz şişeler bu kategoriye girmez içindekini yazık edersiniz için

 9. Milletin gözüne sokmada ne kadar meraklısınız arkadaş insan olalım öncelikle karşılıklı olarak saygılı olalım haklarımıza

 10. eski tarihli bir şarap aldım fakat maalesef bozuk çıktı şarap eski tarihli olsa ne işe yarar çok önemli bir nokta- muhafaza etmek -herkesten alınmaz

 11. Google da şarap fiyatlarına bakarken böyle bir sitenin farkına vardım. biraz agresifleşmiş sanırım buradakiler. Fulya bir daha girmeyecek büyük ihtimal buraya fakat ne bekliyordu? google da şarap fiyatı yazan aratan hatta buraya konuyla ilgili yorum yapan insanların demografik durumu, eğitimi (ne kadar orta öğretim, yüksek öğretim olsa da) birbirine oldukça yakındır. Fulya elit olmak için yanlış yerdesin 🙂 senin elit olabilmen için her yere yetişmeye çalışmaman lazım. buradaki insanlar sadece biraz keyif için şarap içer ya da bazı arkadaşlar gibi içmediği için elindekini çıkartmaya çalışır. Fulya sanırım hayatında bir kez şarap tadımı yapıp bir kaç bilgi sonrasında kendini elit hissetmiş şarap konusunda:) bu şekilde insanlara yaptığın yorum elit olmaktan çok ezik olmandan kaynaklanıyor olabilir. bir arkadaş ilgilenmediğini söyleyip müslüman olduğunu belirtmiş. müslümanlıkta şarap yasaklanmış ve bunu söylemeye çalışmış. Fulya’ nın yaptığı baskı karşısında özür mü dileseydi kendini savunmuş ve bunun arkasına saklanmış ama bazı arkadaşlar bu adama karşı çıkmış 🙂 Fulya son kelimen nezaketle bitmiş 🙂 şaka gibisin… Ömer yüzlerce yıldır insanların inancı olan müslümanlığa olan sosyal baskından dolayı ve biraz da kadınlara olan ilgin olsa gerek hemen saldırmışsın adama. sizin bu davranışınız, çevrenizden gördüğünüz ezilme nedeniyle, bildiğiniz üç beş fikrinizi bilmeyen insanlara karşı egonuzu tatmin etme çabasından başka bir şey değildir. ne öğretici ne eğiticisin. sonuç olarak kendin de ne öğrenime ne de eğitime açık birisin. cehaletinle buralarda yok olmaya mecbursun.

 12. Ulubeg kardeşimiz Fulya Hanım’ın hatasını aramış kendi çapında fakat ancak olmayan şeyi bulabilecek kapasitesi olduğunu göstermiş.Müslüman olduğunu gözümüze sokmadan önce enerjini biraz kültür yapmaya harcasaydın böyle rezil etmezdin kendini.

 13. Ulugbekusmanova Sevgili dostum, Türkçe’de yalnızca bağlaç olan “-de, -da” ekleri ayrı yazılır. Fulya hanım’ın yorumunda yazım yanlışı yok, siz yanlış öğrenmiş olabilirsiniz. Bunu yazmak için siteye girdim. Sevgiler.

 14. Fulya kusra bakma ancak, de ve da ekleri ayrı yazılır insanlara şarap kültürünü öğretene kadar kendin biraz ahlaklı bir birey olabilseymişsin ayrıca şarap bir kültür değildir kendi için de kültürü veya camiası vardır ve müslüman olduğum dan ötürü nefret ederim.Umarım bir gün insanlara yukarıdan bakmamayı öğrenebilirsin, saygılar

 15. Yorum yapanlar ne şarapların ismini doğru düzgün yazabiliyorlar ne de yazım kurallarından haberleri var! Bence siz kültür gerektiren bir iş olan şarapla uğraşmayın. Elinizde değerli şarap varsa gidin karaborsada falan satın, sokakta tezgâh açın… Ne bileyim? Öyle bir şeyler yapın! Şahsen hiçbir elit yerde böyle bilgisizleri görmek istemiyorum. Bilgiyi edinmek isteyen edinir. Çok yüksek tahsilli olmasına gerek yoktur. Bu yüzden, “Bilmem nerede üniversite vardı da ben mi okumadım?” benzeri savlarla karşılık verilmesine gerek yok. Gereken şeyler dikkat, ilgi, önem verme ve nezakettir.

  Hoşçakalın…
  Fulya

  • Ne fransa’sı …? Fransa da iyi şarap asla yok… En İyi şarap Kanada da Avustralya da ve çekya da…paran varsa eğer iyi şarap içmek istiyorsan.ok

   • Dünyada 2 tür şarap vardır. Eski dünya şarapları ve yeni dünya şarapları. Yeni dünya şaraplarının lideri elbette Fransızlar dır..Portekiz , İspanya , İtalya , Yunanistan ve Türkiye eski dünya şarapları ülkesidir.Abd , Avusturalya , Almanya , Yeni Zelanda vs vs bunlar yeni dünya şaraplarıdır ve eski dünya şaraplarının yakınından geçemezler. Türkiye de ödül almış birçok şarap firması ve markası vardır. Ama Fransız şarapları 1 numaradır..Şaraplar kalite ve sofra olmak üzere 2 kategoriye ayrılır..Kalite şaraplar yıllanır.İlk yıllarını fıçıda ve sonrada şişede yıllanır.Sofra şarabı yıllanmaz. Sofra şaraplarında kendi aralarında 2 ayrılır. Market raflarının en altındakiler sofra , bir üstündekiler kalite sofradır.Şarap hakkında sizlere uzun Uzun yazabilirim ama kısaca şarap diğer alkollere benzemez. İçmesi ve kültürü farklıdır.Şarap hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler firmaların bağ bozuklarına katılabilirler.