İletişim & Kurallar & Şikayet

Sitemizle ilgili her türlü fikir, görüş, istek ve şikayetlerinizi aşağıda bulunan e-posta adresi veya iletişim formu aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz.

 

Bize Ulaşın: [email protected]

 

    www.guncelfiyatlari.com sitesi içeriğinde bulunan tüm bilgiler editörlerimizce piyasa üzerinde yapılan çeşitli pazar araştırmalarının sonucunda elde edilmiştir. Bu bilgiler kesin bilgiler olmamakla birlikte sizlerin kabaca fikir edinmesi adına bir araya getirilmiştir. Sitemizde bulunan bilgilerden dolayı hiçbir şahıs veya kurum/kuruluş zarara uğradığını iddia edemez.

    Ayrıca sitemizin yorumlar bölümü üzerinden kullanıcılar arası ticari ilişki sağlanması sitemizi bağlamamaktadır. Sitemizde herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. İçki ve sigara fiyatları bilgi amaçlı olarak verilmekte olup sitemizde satışı yapılmamaktadır. Sigara ve içki fiyatları ile ilgili yazılarımızda yorumlar bölümünde satış ilanı vermek yasaktır ve yayınlanmayacaktır. Editörlerimiz tarafından gözden kaçması halinde bu ilanlara itibar etmeyiniz ve bizleri bilgilendiriniz. Sitemizi ziyaret etmekle belirtilen şartları kabul etmiş sayılırsınız.

     

    GuncelFiyatlari.Com Ekibi

    Ankara, 2016